Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SGK 380 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alıyor

SGK 380  Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alıyor

Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı

Merhaba kıymetli okurlarımız SGK taşra teşkilatının personel ihtiyacını karşılamak üzere 380 adet Denetmen Yardımcısı alıyor. SGK  bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

1. GENEL AÇIKLAMALAR
Kurumumuz taşra teşkilatına 380 adet Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı alınacaktır.Denetmen yardımcılarına ait istenilen yükseköğretim programlarını, kadro sayılarını, KPSS puan türlerini ve taban puanları gösterir tablo duyurunun sonunda yer almaktadır. Giriş sınavı sözlü olarak yapılacaktır. Sınava giriş şartlarını taşıyan adayların başvuruları 24 Ekim 2015 – 6 Kasım 2015 tarihleri arasında elektronik ortamda alınacaktır. Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı Giriş Sınavı; 02-11 Aralık 2015 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.
2. BAŞVURU ŞARTLARI
Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı giriş sınavına katılabilmek için adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer
alan genel şartları taşımak.
b) Giriş sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış
olmak.
c) ÖSYM tarafından 05-06 Temmuz 2014 ve 04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu
Personeli Seçme Sınavından KPSSP111 ve KPSSP 113 puan türleri itibariyle 75 ve üzeri puan
almış olmak.
ç) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak.
d) Kurumca açılan giriş sınavlarında iki defadan fazla başarısız olmamak.

İlanın detayları için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Tokyo Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı 2015 başlıklı makalemizde Sekreter Alımı, Tokyo Büyükelçiliği Personel Alımı ve Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

SGK 380 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.