Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2016

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2016

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı yapıyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinin uzman erbaş ihtiyacını karşılamak amacı ile alt kısımda verilen şartlar niteliğinde Uzman erbaş alımı yapacaktır. SizdeSahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine katılmak için haberimizi dikkatlice inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI:
a. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
b. En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
c. 26 yaşından gün almamış olmak (01 Ocak 1991 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir),
ç. Askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak (Bkz:madde-3/d/e),

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2016 başvuruları internet üzerinden online olarak yapılacaktır. Adaylar başvurularını www.sgk.tsk.tr internet sitesinden yapabilirsiniz. Başvurmak isteyen adaylar başvuru kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Sanatçısı Alım ilanı 2016 başlıklı makalemizde devlet opera ve balesi genel müdürlüğü, devlet opera ve balesi genel müdürlüğü memur alımı ve devlet opera ve balesi genel müdürlüğü personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.