Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni personel alım duyurusu yayınladı. Merkezi Ankara’da bulunan Sahil Güvenlik, İstanbul, İzmir, Antalya ve birçok şehrimizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurum Profesyonel Erbaş alımı yapmak üzere ilan yayınladı. 18 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanan ilana göre Sahil Güvenlik çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere Uzman Erbaş alımı yapacak. Sahil Güvenlik Profesyonel Erbaş alımı müracaat şartları ve ilan ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Karargâhı ile bağlı birlik ve kurumlarında istihdam edilmek üzere, 10 adet Topçu, 25 adet Motorcu, 7 adet Kurbağa Adam, 12 adet Elektrikçi unvanlarında Uzman Erbaş alımı yapılacak.

 BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak
En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

İlanın Detayları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.