Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

 Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere işçi alıyor. Sizde  Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

İşçi Alınacak Pozisyonlar:

 

Tornacı: İlanın Tam Metni
Tesviye Planlayıcı:İlanın Tam Metni
Motorcu :İlanın Tam Metni
Kaynakçı:İlanın Tam Metni
İzolosyoncu: İlanın Tam Metni
Elektironikçi: İlanın Tam Metni
Borucu: İlanın Tam Metni
Boyacı: İlanın Tam Metni
Elektrikçi: İlanın Tam Metni

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.