Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı İlanı 2015

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı İlanı 2015

Sahil Güvenlik Komutanlığı Çok Sayıda İşçi Alıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı  bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Çok sayıda işçi alıyor. Sizde Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan  özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Armador İşçisi Alımı 2 Kişi:  Mesleki eğitim veren liselerin Ulaştırma Hizmetleri(Lojistik), Ahşap Teknolojileri, Denizcilik, Gemi İnş, Gemi Yapımı, Güverte, Metal Teknolojisi, Endüstriyel Mekanik, Mobilya ve Dekorasyon bolumunden/alanından mezun olmak.

Boru Tesisatçısı 2 Kişi: Mesleki eğitim veren liselerin Tesisat Teknolojisi, Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat, Gemi Tesisat Donatımı, Yapı Tesisat Sistemleri bolümünden/alanından mezun olmak.

Yat Tekne Boyacısı 2 Kişi: Mesleki eğitim veren liselerin Kimya Teknolojisi(Boya Üretimi ve Uygulama), Otomotiv Boya, Boya Teknolojisi, Sanayi Boyacılığı ve Uygulama Tekniği, Endüstriyel Boyacılık

Elektrikçi Gemi 1 Kişi: Mesleki eğitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatları ve Pano Montorlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endüstriyel Elektrik, Endüstriyel Bakim Onarım, Elektrik-Elektronik bolumunden/alanından mezun olmak.

Elektirikçi Genel  1 Kişi: Mesleki eğitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endüstriyel Elektrik, Endüstriyel Bakim Onarım, Elektrik-Elektronik bolumunden alanından mezun olmak.

Elektronik Teknisyeni 4 Kişi: Mesleki eğitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi , Elektronik, Gemi Elektroniği ve Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Bakim Onarım, Elektrik-Elektronik, Telekominikasyon, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bOlumunden/alanından mezun olmak.

Hidrolikçi Gemi 3 Kişi: Mesleki egitim veren liselerin Hidrolik-Pnomatik, Hidrolik ve Pnomatik Teknolojileri, Otomatik Kumanda, Mikroteknik, Kontrol ve Enstrumantasyon Teknolojisi, Mekatronik bOlumOndentalanindan mezun olmak.

 

Makine Teknisyeni 12 Kişi: Mesleki egitim veren liselerin Makine Teknolojisi (Makine Bakim Onarim), Motor, Gemi Makineleri, Makine bolumundenialanindan mezun olmak.

Öne çıkan ilanlar yukarıdaki gibidir buna benzer bir çok ilan bulunmaktadır ilanları incelemek için Tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ziya Ünal dedi ki:

    Başvuru koşulları nelerdir

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.