Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Komutanlığı İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Komutanlığı İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Komutanlığı İşçi Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Sahil güvenlik karadeniz onarım destek komutanlığı bünyesinin işçi ihtiyacını karşılamak üzere Deniz motor mekanikeri alıyor. Sizde Sahil güvenlik komutanlıgı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aranan Nitelikler

1-MOTOR
2-GEMİ MAKİNELERİ
3-GEMİ MAKİNELERİ ZABİTLİĞİ
4-OTOMOTİV MEKANİKERLİ
5-OTOMOTİV MOTOR YENİLEŞTİRMECİLİĞİ
6-MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ
ALAN/BÖLÜMLERİNİN HERHANGİ BİRİNDEN
M.E.B. ONAYLI USTALIK BELGESİ SAHİBİ OLMAK.

İlanın Tam Metni:

Bir önceki yazımız olan Yargıtay 78 Zabıt Katibi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde Yargıtay Başkanlığı zabıt katibi alım ilanı, Yargıtay sözleşmeli personel alımı 2016 ve Yargıtay Zabıt katibi Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Komutanlığı İşçi Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.