Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sağlık Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alıyor 2016

Sağlık Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alıyor 2016

Sağlık Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alıyor 2016

Sağlık Bakanlığı bilgi işlem uzmanları alıyor. Sağlık Bakanlığı 1 Şubatta yayınladığı ilanda Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğün de görevlendirilmek üzere bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Sağlık Bakanlığın da bilişim personeli olarak çalışmak isteyen adaylar Kamu personel sınavından en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Her pozisyona göre özel şartların olduğu ilanda toplam 25 kişilik bir kadroya yer verilmiştir. Peki Sağlık Bakanlığı bilgi işlem dairesinde çalışmak steyen adaylar için genel şartlar nelerdir? birlikte inceleyelim.

GENEL ŞARTLAR
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olan adaylar,
b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar,
c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki
yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu maddede belirtilen yükseköğretim mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 (iki) katı ödenecek pozisyonlar için başvuru yapabilirler.

Alım yapılması planlanan kadrolar ve maaş oranlarını aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.
1

Genel şartlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir ilan ile ilgili tüm detaylar ve şartlara ulaşmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Üniversitesi 100 Adet Sağlık Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde Gaziantep Üniversitesi Hastanesi insan kaynakları, Gaziantep Üniversitesi Hastanesi iş başvuru formu ve Hastane Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sağlık Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.