Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Rize Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 184 İşçi Alımı 2016

Rize Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 184 İşçi Alımı 2016

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

İŞKUR aracılığı ile 22 Şubat 2016 tarihinde verilmiş olan ilanda Rize Çaykur işletmeleri genel müdürlüğüne 184 adet işçi alınacak. 2 Mart 2016 tarihine kadar başvurular alınacaktır.

İşe alınması planlanan 184 kişi mevsimlik işçi kadrosunda istihdam edilecektir. Rize Çaykur işletmeleri genel müdürlüğünde işçi olarak çalışmak isteyenler 2 mart 2016 tarihine kadar iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.Başvurmak isteyen adaylar Kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Rize Çaykur işletmeleri genel müdürlüğüne alınacak işçiler için gerekli olan meslek bilgileri alt kısımdaki gibidir;

 

 

125

Alım yapılacak işçiler kamu işçisi statüsündedir. Alınacak olan 184 işçi mevsimlik yani belirli süre için çalıştırılacatır. İş başvurusu yapmak isteyenler iskur.gov.tr sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Alımı 2016 başlıklı makalemizde Astsubay Alımı, Astsubay Alımı 2016 ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Memur Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. huseyin naroglu dedi ki:

    Is arıyorum issizim çaykur bünyesinde isci olarak çalışmak istiyorum yetkililer duyarlı olursa sevinirim cak mağdurun

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.