Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

PTT İdari Hizmet Personeli Alıyor 2016

PTT İdari Hizmet Personeli Alıyor 2016

PTT İdari Hizmet Personeli Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. PTT genel müdürlüğünden 7 Ocak tarihinde yapılan açıklamaya göre Personel alımı yapılacagı duyuruldu. Yapılan duyuruda Gişe ve Büro Görevlisi ve Dagıtıcı yani halk dili ile Postacı Alımı yapılacaktır. Pozisyonlar için belirli şartlar vardır bu özel ve genel şartlara yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Sizde PTT’ye iş başvurusu yapmak istiyorsanız. KPSS sınavından en az 70 puan almış olmanız gerekmektedir.  Alım yapılacak personeller yurt içi ve yurt dışında görevlendilecektir. Dilerseniz ilanın detay ve şartlarını inceleyelim.

GENEL ŞARTLAR
a) 29/05/2009 tarihli ve 5901 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanununun 28 inci maddesi kapsamında
yer alanlar hariç olmak üzere Türk vatandaşı olmak.
b) On sekiz yaşını tamamlamış ve otuz beş yaşından gün almamış olmak. NOT: 11/01/1982 tarihinden sonra doğanlar müracaat edebilecektir.
c) Kamu haklarından yasaklı bulunmamak.
ç) 26/09/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı altı ay veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Tüm Detaylar İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Namık Kemal Üniversitesi 28 Personel Alacak 2016 başlıklı makalemizde ersonel Alımı 2016, Hemşire Alımı ve Hemşire Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

PTT İdari Hizmet Personeli Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.