Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

PTT 58 Personel Alımı Yapıyor 2016

PTT 58 Personel Alımı Yapıyor 2016

PTT 58 Personel Alımı Yapıyor 2016

PTT personel alımı yapıyor. PTT personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda 58 kişi için personel alımı yapacağını duyurmuştur. Sizde PTT de çalışmak istiyorsanız bu ilanı inceleyebilir size uygun pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Posta ve Telgraf Teşkilatı olarak hizmet veren ( PTT ) 58 adet personel alacaktır. Posta ve Telgraf Teşkilatı hizmet kalitesini artırmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için farklı kadrolara personel alımı yapacaktır. Peki alım yapılacak kadrolar nelerdir dilerseniz birlikte inceleyelim.

Gişe ve Büro Görevlisi (Pazarlama) : 7 adet, Gişe ve Büro Görevlisi : 15 adet, Gişe ve Büro Görevlisi (İngilizce Bilen): 3 adet, Gişe ve Büro Görevlisi (İstatistik): 3 adet, Posta Dağıtım Personeli : 30 adet, olarak toplamda 58 adet personel alımı yapacaktır.

GENEL ŞARTLAR:

– Türk Vatandaşı olan adaylar,

– 18 yaşını doldurmuş olan adaylar,

– Henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,

– Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

– Askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Mesleki Yeterlilik Kurumu 41 İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde İşçi Alımı, Mesleki Yeterlilik Kurumu ve MYK hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.