Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Petrol Ofisi Personel Alımı 2016

Petrol Ofisi Personel Alımı 2016

Petrol Ofisi Eleman Alımı İlanları 2016

Ülkemizin lider petrol şirketleri arasında yer alan Petrol Ofisi kalitesiyle, verdiği güvenle pek çok araç sahibinin öncelikli tercihleri arasında bulunmakta. Market ve tuvalet bölümlerine gösterdiği ilgi ile gündeme sık sık gelen ve araç sahipleri tarafından fazlasıyla sevilen bir şirket olması bu anlamda yıllık cirosunun yüksek olmasını da sağlamıştır. Böylesi özenli bir şirkette çalışmak isteyenlerin sayısının her geçen gün arttığını söylemek mümkün. Yılın belirli dönemlerinde sınırlı sayıda açmış olduğu iş ilanları ile personel ihtiyacını kamuya duyuran ve aldığı başvuruların ardından hızla seçimlerini yaparak iş alımını kapatan şirkette hız önemli. Açılan ilandan haberiniz olmadığında geç başvuru yapmanız gerekir ve sizden daha az hak eden birinin işe alındığı dikkat çeker.

Petrol Ofisi İşçi Alımı 2016

Değerli bir şirket olması nedeniyle işçi alımını duyurmasının ardından pek çok insanın ilgisine maruz kalır. Bu bakımdan medya kanalları aracılığıyla sıkı bir şekilde takip edeceğiniz ilanlara zamanında başvuru yapmanız gerekecek. Teknik ekip, istasyon bölümü ve market bölümlerine zaman zaman gerçekleştirdiği alımlarla pek çok insanı istihdam eden Petrol Ofisi şirketinin güzel şartlar altında çalıştırması da insanların bu şirket bünyesinde faaliyet göstermek istemesine neden olmakta. Teknik hizmetler saha müdürü, sistem ve altyapı uzmanı, distribütör satışlar saha müdürü, üretim planlama ve lojistik müdürü, ofis hizmetleri elemanı / engelli, işletme personeli / engelli gibi çeşitli pozisyonlarda çalıştırmak üzere personel alımı yaptığı görülüyor.

Petrol Ofisi İş İlanları

Petrol ofisi iş ilanları araştırmasını zaman zaman yaparak PO şirketinin o dönemlerde alımının olup olmadığını öğrenmenin yanı sıra takip edeceğiniz birtakım iş ilanları ve kariyer platformları aracılığıyla da gerçekten özel imkanlar elde etmeniz mümkün. Günümüz modern dünyasında oturduğunuz yerden bir yere gitmeye gerek kalmadan Türkiye’nin herhangi bir yerinde açılan iş ilanları hakkında fikir sahibi olmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan BOTAŞ 34 Personel Alımı İlanı 2016 başlıklı makalemizde BOTAŞ iş ilanları, BOTAŞ Personel Alımı ve botaş personel alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Petrol Ofisi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Yılmaz dedi ki:

  Ben şoförüm issizim bana yardımcı olun

 2. HAMDİ BARAN KARADAĞ dedi ki:

  27 yaşında bir gencim B sınıfı ehliyetim ve hertürlü araç kullanabilirim.bana verilecek hertürlü işi yapabilecegimi inanıyorum.

 3. SELAHHATİN dedi ki:

  is arıyorum

 4. burcin dedi ki:

  ziraat teknıkerlıgınden mezunum.iş arıyorum.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.