Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIMI

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı toplamda 7 olmak üzere 5 + 2 şeklinde personel alımı yapacaktır. Yapacağı personel alımında Kayseri, Sivas ve Yozgat bölgelerinde çalışmalar olacaktır. Buralarda çalışacak olan kişilerin öncelikli dikkat etmesi gereken şey ise her iklim ve hava koşulunda çalışabilir diye sağlık raporu almasıdır.

– UZMAN PERSONEL: 5 Kişi,
– DESTEK PERSONEL: 2 Kişi.

Sınava girecek olanlar 22 Haziran – 6 Temmuz 2015 tarihleri arasında başvurularını yapmış olmalılardır.

ŞARTLAR

– T.C vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından mahrum olmamak,
– Kasten olsun olmasın herhangi bir suçtan 6 aydan fazla süre ile hapis cezası almamış olmak,
– Yurtiçinde ve dışında seyahat engeli bulmamak,
– Erkek için askerliğini tamamlamış olmak gerekmektedir.

BAŞVURU

Adayların, sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 06 Temmuz 2015 Pazartesi günü saat 17.00’a kadar Barbaros Mahallesi, Sümer Yerleşkesi, Küme evler No:1, 38080, Kocasinan, KAYSERİ adresindeki ORAN-Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Hizmet Binası’na elden teslim etmeleri veya bu tarih ve saate kadar belirtilen adrese ulaşmak kaydıyla posta veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

BELGELER

– İş talep formu,
– Diploma mezuniyet belgesi,
– KPDS veya YDS sonuç belgesi,
– 3 adet vesikalık fotoğraf,
– Sabıka kaydı,
– CV,
– Erkekler için askerlik terhis belgesi
– KPSS sonuç belgesi.

Yukarıda yazan belgelerin eksiksiz hazırlanması gerekmektedir. Aynı zamanda sınav ve alımlarla ilgili daha fazla detaylı bilgi almak isteyenler kılavuzu inceleyebilirler.

İlanın tam metni için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.