Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 24 Haziran 2015 tarihinde personel alımı için ilan yayınladı. Başvurular 6 Temmuz 2015 tarihine kadar şahsen veya email yolu ile yapılmalıdır.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı toplamda 5  personel alımı yapacaktır. Hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge plânlama ile mühendislik dallarından mezun olmak.

Şartlar

Başvuru tarihi itibari ile son 5 (beş) yıl içerisinde yapılmış olan KPDS veya YDS İngilizce
dilinden en az 70 puan almış olmak,

 KPSS mezun oldukları öğrenim dalları itibariyle Tablo 2’de verilen ilgili puan türlerinin en az birisinden en az 80 puan almış olmak.

Destek personeli alınacak şartlar şöyle: 

4 yıllık İşletme,

İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun olmak,

KPSS  en az 70 puan almış olmak,

KPSS şartı aranmaksızın iş tecrübesiyle başvuracak adaylar için; herhangi bir kamu veya özel sektör kuruluşunda en az 3 (üç) yıl fiilen başarılı olarak çalışmış olmak şart.

İlanın Tam Metni Şöyle:

İndir (PDF, 1.73MB)

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.