Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü  8 şubat 2016 tarihinde yaptığı duyuruda bir adet daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. Orman Genel Müdürlüğü bünyesinin Dozer Operatörü ihtiyacını karşılamak için 1 adet daimi işçi alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar bulundukları illerdei işkur şubelerine giderek başvuru yapabileceklerdir. Alım yapılacak aday sayısının 3 katı sınav için çağrılıp sınavdan başarılı olanlar işe alınacaktır. Sizde Orman Genel Müdürlüğün de  Dozer Operatörü olarak çalışmak istiyorsanız bu ilana başvurabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR
1 -Öğrenim belgesi,
2 -T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv kaydı ( Adli sicil kaydı bulunması halinde Mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir),
3 -Nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi,
4 -2014 KPSS P94 sonuç belgesi,
5 -Müracaat edilen iş için istenilen operatör belgeleri veya sertifikaları,
6-Askerlik durum belgesi, (erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge), Örneklerini adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen Bölge Müdürlüğüne istenilen tarihe kadar teslim edeceklerdir.
İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gazi Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak 2016 başlıklı makalemizde 2016 Personel Alımı, Bilişim Personeli Alımı ve Gazi Üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.