Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Orman Genel Müdürlüğü İş Makinası Operatörü Alım İlanı 2015

Orman Genel Müdürlüğü İş Makinası Operatörü Alım İlanı 2015

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Orman Genel Müdürlüğü bünyesinin işçi ihtiyacını karşılamak üzere 1 Adet Dozer Operatörü, 2 Adet İş makinası Operatörü, 1 adette Eksvatör operatörü alınıyor. Sizde Orman Genel Müdürlüğü  bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyle ilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR’a yapacaklardır. Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katı aday; ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen kadrolar için 2014 KPSS puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından, en az ilköğretim diploması talep edilen kadrolar için ise noter huzurunda çekilen kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR ilanında belirtilecek ve
ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de duyurulacaktır. Noter huzurunda kura çekilişleri Orman Bölge Müdürlüklerince yapılacak ve kura sonuçları ile KPSS puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adayların listesi ilgili Orman Bölge Müdürlükleri internet sitesinden ilan edilecektir.
GENEL ŞARTLAR
a) Adaylar,
1 -Öğrenim belgesi,
2 -T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv kaydı ( Adli sicil kaydı bulunması
halinde Mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir),
3 -Nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi,
4 -2014 KPSS sonuç belgesi(bu belgeyi kura ile belirlenen adaylar getirmeyecektir),
5 -Müracaat edilen iş için istenilen operatör belgeleri veya sertifikaları,
6-Askerlik durum belgesi, (erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu
belirtir belge),

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?169d9f48-0ff8-4425-ae75-ca928749c5f7

Bir önceki yazımız olan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde 2016 KPSS Memur Alım İlanları, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Orman Genel Müdürlüğü İş Makinası Operatörü Alım İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. M.SOYSAL dedi ki:

    Greyder operatoruyum ,gebzede ikamet etmekteyimE+G ehliyetlerin var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.