Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Orman Genel Müdürlüğü Dozer Operatörü Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü Dozer Operatörü Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü yapmış olduğu ilanda personel alımı yapacağını duyurdu. Orman Genel Müdürlüğün de görevlendirilmek üzere tam zamanlı işçi alımı yapacaktır. Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatı personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1 adet dozer operatörü alınacaktır.

Başvuru Şartları 

 

T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv kaydı ( Adli sicil kaydı bulunması halinde Mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir),

Nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi,

2014 KPSS P94 sonuç belgesi,

Müracaat edilen iş için istenilen operatör belgeleri veya sertifikaları,

Askerlik durum belgesi, (erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge),

Örneklerini adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen Bölge Müdürlüğüne istenilen tarihe kadar teslim edeceklerdir.

Başvuru şartları ile ilgili detaylı bilgi İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyle ilan olacaktır.

İlanın tam metni için tıklaınız.

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Üniversitesi Bilgi İşlem Uzmanı Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Ankara Üniversitesi, Ankara Üniversitesi Personel Alımı 2016 ve Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Orman Genel Müdürlüğü Dozer Operatörü Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.