Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hemşire Alım İlanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hemşire Alım İlanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 32 Adet Hemşire Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesinin Hemşire ihtiyacını karşılamak üzere 32 Adet sözleşmeli hemşire alıyor. Sizde Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ARANILAN GENEL KOŞULLAR:
1- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut alfa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma. Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
4- 657 Sayıll Kanunun 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akli f\astalığl ile en9£tlli bulunmamak.
5- Erkek adayların askerlikle iliçkisi bulunmaması.
6- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleçme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı jle belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.
7- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?00fb0928-516c-4429-8352-868ed23bab63

Bir önceki yazımız olan MSB 52’nci Bakım Merkezi Komutanlığı İşçi Alımı başlıklı makalemizde Ağır Silah Bakım Onarımcısı Alımı, Hidrolik-Pnömatik Teknisyeni ve İşçi Alım İlanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hemşire Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.