Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Muhasebat Genel Müdürlüğü 5 Bilişim Personeli Alıyor 2016

Muhasebat Genel Müdürlüğü 5 Bilişim Personeli Alıyor 2016

Muhasebat Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü bilişim personeli alıyor. Devlet Personel Başkanlığı tarafından 23 Şubat 2016 tarihinde yapılan duyuruda Muhasebat Genel Müdürlüğü personel ihtiyaçlarını gidermek üzere sözleşmeli olarak çalıştırılacak 5 Adet bilişim personeli alınacağı hakkında personel alım ilanı yayınlamıştır. Sizde Muhasebat Genel Müdürlüğü bünyesine dahil olmak istiyorsanız kurum tarafından verilmiş özel ve genel şartları inceleyiniz.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvurular, 01/03/2016 – 18/03/2016 tarihleri arasında www.muhasebat.gov.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, en geç 18/03/2016 tarihine kadar Muhasebat Genel Müdürlüğüne (Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü M Blok Merkez Personel Şubesi 2. Kat 214 Nolu Oda İlkadım Caddesi TBMM Karşısı Dikmen/ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Karaman Polisevi İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Eleman Alımı, İlan ve İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.