Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

MSB İstanbul Pendik Tersanesi İşçi Alımı 2015

MSB İstanbul Pendik Tersanesi İşçi Alımı 2015

MSB İstanbul Pendik Tersanesi İşçi Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Milli Savunma Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Pendik tersanesine  sınav ile 168 işçi alımı  yapılacaktır. Sizde Milli Savunma Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz

ARANAN DİĞER NİTELİKLER

1. Sınava girmek için işyerine müracaat ettiği tarihte beyan ettiği tahsil durumunun aynı tarihte farklı olduğunun tespit edilmesi halinde (bir üst okuldan mezun olan) her ne suretle olursa olsun sınavı kazansa dahi İşvereni yanıltma olarak değerlendirileceğinden işlemleri iptal edilecek ve ilk müracaatında vasıflarının sınava girmeye haiz olmadığı yönünde işlem yapılacaktır

2. 2014 KPSS sınavına girmiş olan adaylar başvurabilir.

3. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olanlar başvurabilir.

4. İlan tarihi İtibariyle 18 Yaşını Tamamlamış adaylar başvurabilir.

İlanın detayları için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Trt Genel Müdürlüğü 350 Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde devlet kurumlarına personel alınıyor, İş İlanı ve isbilgisi 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

MSB İstanbul Pendik Tersanesi İşçi Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.