Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı 2016

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı 2016

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Milli Savunma Bakanlığı bünyesinin işçi ihtiyacını karşılamak üzere Elektirikçi, Meydancı, Malzeme İstif  elemanı,  alıyor. Sizde Milli Savunma Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlanın Detayları:

Bir önceki yazımız olan Maliye Bakanlığı 120 Avukat Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde Hazine Avukatı Alımı 2016, Hazine Avukatı Maaşı Ne Kadar 2016 ve Maliye Bakanlığı İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.