Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Mesleki Yeterlilik Kurumu 41 İşçi Alıyor 2016

Mesleki Yeterlilik Kurumu 41 İşçi Alıyor 2016

Mesleki Yeterlilik Kurumu 41 Personel Alımı

Mesleki Yeterlilik Kurumu işçi alımı yapıyor. Mesleki Yeterlilik Kurumu bünyesinin çalışan ihtiyaçlarını karşılamak için farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere 41 Adet işçi alınacaktır. Mesleki Yeterlilik Kurumunda çalışmak isteyen adaylar bu kurum için gereken şartları inceleyip iş başvurusu yapabilirler.

28 Ocak 2016 tarihinde Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yapılmış olan duyuruda bünyesinde istihdam etmek üzere 41 adet sürekli işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Peki hangi kadrolarda işçi alınacak dilerseniz detaylı inceleyelim.

2 adet Mühendis, 25 adet Uzman Yardımcısı, 10 adet Büro Görevlisi, 1 adet Muhasebeci,  1 adet Mütercim Avukat, 1 adet Avukat, 1 adet Sekterer, olmak üzere toplamda 41 adet işçi alınacaktır.

İlanın detayları için tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Pilot Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Pilot Alımı Yapan Hava Yolları, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuru Şartları Neler ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Uçuş Teknisyeni Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mesleki Yeterlilik Kurumu 41 İşçi Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.