Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel (Avukat) Alım İlanı

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel (Avukat) Alım İlanı

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel (Avukat) Alım İlanı

Marmara Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Marmara Üniversitesi personel (Avukat) alıyor. Marmara Üniversitesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ARANILAN NİTELİKLER:

Hukuk Fakültesinden mezun olmak.

Yüksek Lisans yapmış olmak.

Avukatlık ruhsatnamesi bulunmak.

En az 10 yıl Avukat olarak görev yapmış olmak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

5917 sayılı Kanunun 47.Maddesinin 5.Fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1(bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

2014 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2014 KPSSP3 Puanı esas alınacaktır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

İlanın Tam Metni :Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel (Avukat) Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.