Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı [KUZKA], TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde [Çankırı, Kastamonu, Sinop İlleri] kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; ajansın merkezi Kastamonu’dadır. Ajansımıza “5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun” ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri uyarınca; TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 14 (Ondört) Uzman Personel, 1 (Bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır.

KUZKA’nın merkezi Kastamonu’da olup; Ajans faaliyet alanlarını Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir.

Başvuru Tarihi : 22 Temmuz 2015 Çarşamba – 03 Ağustos 2015 Pazartesi

Başvuru Yeri : T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Cebrail Mah. Saray Sokak No: 1,

Kastamonu Sınav Tarihi : 18 Ağustos 2015 Salı – 20 Ağustos 2015 Perşembe Sınav Yeri : T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Cebrail Mah. Saray Sokak No: 1, Kastamonu ADAYLAR İÇİN ARANAN ŞARTLAR 1.

GENEL ŞARTLAR
Türk vatandaşı olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış, ertelettirmiş [en az 1 yıl] veya muaf olduğunu belgelemek.
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak.
Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı yapmaya engel bir durum olmamak.

2. UZMAN PERSONEL [14 KİŞİ] İÇİN SINAVA GİRİŞ ŞARTLARI

2.1 Sınava Kamu Personeli Seçme Sınavı [KPSS] puanı ile başvuracak adaylar için; Aşağıdaki tabloda belirtilen mezuniyet dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak,
Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’nda [YDS] ya da Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) İngilizce dilinden en az 70 puan almış veya geçerlilik süresi dolmamış buna denk kabul edilen [ÖSYM Yabancı Dil Sınavı Eşdeğerliği tablosunda yer alan] uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olmak,
KPSS puanı ile başvuracak adaylar için, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi [ÖSYM] tarafından; son iki yıl içerisinde (05-06 Temmuz 2014, 04-05 Temmuz 2015) yapılan geçerli KPSS’den mezun

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.