Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kömür İşletmeleri Lise Mezunu İşçi Alım İlanı 2016

Kömür İşletmeleri Lise Mezunu İşçi Alım İlanı 2016

Kömür İşletmeleri Lise Mezunu İşçi Alım İlanı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türkiye kömür işletmeleri kurumu 22 Aralık 2015 tarihinde Devlet personel başkanlığı aracılıgı ile daimi işçi alımı yapacagını duyurdu. Alım yapılacak işçiler daimi ve sözleşmeli olarak alınacaktır. Alım yapılması planlanan kadrolar şu şekildedir. 16 Ağır Kamyon Şöförü, 7 Buldozer Operatörü, 5 Ekskvator Operatörü, 16 Elektirik Ustası, 3 Greyder Operatörü, 7 Kaynakçı Ustası, 2 Lastik Tamir Ustası, 2 Yükleyici Operatörü, 26 Tamir Bakım Ustası, 3 Oto Elektrik Ustası, 5 Tesfiye Ustası, 2 Torna Ustası ve Bir adet teknik ressam alınacaktır.

Toplamda 95 işçi alınacaktır işçi olarak çalışmak isteyenlerin öğrenim durumu lise mezunu olarak belirlenmiştir. Şöför ve işmakınası olarak başvuruda bulunacak adayların kullanacagı iş makinasına göre sürücü sertifikası olması gerekmektedir.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Karacadağ Kalkınma Ajansı 5 Personel Alacak 2016 başlıklı makalemizde Karacadağ Kalkınma Ajansı, Karacadağ Kalkınma Ajansı 5 Kişi Alıyor 2016 ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Memur Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kömür İşletmeleri Lise Mezunu İşçi Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.