Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı 2015

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı 2015

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Kuruluşumuzun daimi işçi statüsündeki personel alımına dair ilan, Türkiye İş Kurumu internet sitesi İstanbul i ili kamu açık iş ilanları kısmında yer almaktadır. Ünvanları ve bu ünvanlara dair talep şartlarını iyi inceleyerek durumunuza uygun olan ilana başvuru yapmanızı, durumunuz uygun değilse başvuru yapmamanızı, ilanda belirtilen başvuru şartlarından en az birine dahi sahip olmamanız halinde başvurunuz geçersiz sayılacağının bilinmesi gerekmektedir.

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü İstanbul ilinde istihdam edilmek üzere 1 adet bilgisayar teknolojisi teknikeri, 8 adet elektrik teknisyeni, 3 adet elektronik teknisyeni, 2 adet inşaat teknisyeni, 2 adet avukat olmak üzere 16 adet sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Adaylar başvurularını 3 Eylül – 11 Eylül 2015 tarihleri arasında yapacaklardır.

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu İstanbul ili genelindeki merkezlerine şahsen ya da Türkiye İş Kurumu web sayfasından elektronik ortamda yapacaklardır.

İlanda belirtilen tahsil şartını sağlamayan ve 2014 KPSS sınavına katılmamış ve tahsil düzeyinde istenen puan şartını sağlamayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

 

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü avukat ve müşettiş yardımcısı alım ilanı için tıklayınız 

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, inşaat teknisyeni alım ilanı için tıklayınız 

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü bilgisayar teknolojisi teknikeri alım ilanı için tıklayınız 

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.