Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 67 İşçi Alıyor 2016

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 67 İşçi Alıyor 2016

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 67 İşçi Alıyor 2016

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesindeki işçi ihtiyaçlarını karşılamak için 13 Ocak 2016 tarihinde yayınladığı ilana göre farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere işçi alımları yapacaktır.

Alım yapılacak olan personeller için ayrılmış olan kadrolardan bazıları şu şekildedir.

Elektrik Teknisyeni, Bilgisayar Teknolojisi Teknisyeni, Sıhhi Tesisat Teknisyeni, Makine Teknisyeni bu ilanlarla birlikte çok sayıda ilan verilmiştir. Pozisyon detaylarına göre Ortaöğretim Lise ve Üniversite mezunları bu ilanlara başvurabilecektir.

Personel alım şartları her pozisyon için farklı olduğu için alt kısımda verilen bağlantıları kullanarak açık pozisyonları başvuru şekillerini ve tüm detayları görebilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 16 Sürekli İşçi Alımı
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 43 Sürekli İşçi Alımı
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 8 Sürekli İşçi Alımı

Bir önceki yazımız olan Ahiler Kalkınma Ajansı 16 Kişi Alacak 2016 başlıklı makalemizde 2015 Yılı Kalkınma Ajansı İlanları Başvuru, Ahiler Kalkınma Ajansı ve Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.