Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kırklareli İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2015

Kırklareli İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2015

Kırklareli İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2015

Kırklareli İl Özel İdaresi tarafından yayınlanan Sözleşmeli Personel Alım İlanı kapsamında Mühendislik ve mimarlık branşlarında il genel meclisinin kararı ile 3 İnşaat Mühendisi 1 Elektirik mühendisi 1 Bilgisayar Mühendisi 1 Mimar olmak üzere toplamda 6 personel alımı yapılacaktır.

SINAVIN AMAÇ VE KAPSAMI
– idaremizin ihtiyaç duyduğu mühendislik ve mimarlık branşlarında: İl Genel Meclisinin 03/06/2015 tarih ve 143 sayılı kararı ile 5302 sayılı il Özel İdaresi Kanununun 36. Maddesinin 3 üncü fıkrası ve 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesinin 3 üncü fıkrası hükümlerince, tam zamanlı sözleşmeli 3 inşaat Mühendisi, 1 Elektrik Mühendisi, 1 Bilgisayar Mühendisi, 1 Mimar olmak üzere toplam 6 personel alımı yapılacaktır.

– Giriş Sınavı, yazılı ve sözlü olarak iki aşamada yapılacaktır.

Yazılı sınavda: Adayların mesleki bilgileri ölçülecektir. Sözlü sınavda: Genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, davranış ve tepkilerinin mesleğe uyguııluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bul unduru lacaktır. 1.3- Sınav Komisyonu, idarenin onayı ile sınavın iptaline veya ertelenmesine yetkilidir. Sınav sonunda belirlenen adayların alınması veya alınmaması idarenin yetkisindedir.

– Adaylardan başvuru veya işe alınma işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve işe alınmaları yapılmaz. Bunların işe alınmaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında; 26.09.2004 tarihli ve 5237 Sayılı Türk Ceza Kanun’unun ilgili hükümleri uygulanmak üzere idare tarafından Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulur.

– Sınav sonuçları, sınavın tamamlanmasını takip eden 7 (Yedi) gün içinde açıklanır. Sonuçlar Kırklareli İl Özel İdaresi WEB sayfasından (www.kirklarelülnıelidaresi.gov.tr) duyurulacaktır.
SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLAR’ :
– 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak. 2.2- Universitelerin “Unvanı ile ilgili” bölümünden mezun olmak. Başka kurumla sözleşmesi bulunmamak. 2.3-Sınav tarihinde geçerli olan öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2014 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak. 2.4- Erkek adayların sınav tarihine kadar askerlik görevini yapmış, ya da en az 1 yıl erteletmiş veya muaf olmak. 2.5- Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulumnamak.
BAŞVURU ŞEKLI :

Adayların 15/07/2015 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki belgeleri Kırklareli İl Özel idaresi Insan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)
4 . ISTENEN BELGELER

– İş Talep Formu ( İdaremiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden temin edilerek adayiarca düzenlenecektir.) 4.2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 4.3- 2 Adet vesikalık fotoğraf 4.4- KPSS sonuç belgesi,

İlanın Detayları:Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.