Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kırklareli İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım 2015

Kırklareli İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım 2015

Kırklareli İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Kırklareli İl Özel İdaresi ihtiyac duydugu Miihendislik branşında il Genel Meclisinin 03/0 /2015 tarih ye 143 kararı ile 5302 sayili 11 Ozel Idaresi Kanununun 36. Maddesinin 3 fikrasi ve 5393 sayili Belediye Kanunun 49. Maddesinin 3 üncü hukumlerince boş kadrolara tam zamanli sozleşmeli 1 (Bir) adet Elektrik Mühendisi sozleşmeli personel istihdam edilecektir.

Başvuru Şekli:
Adaylann 10/09/2015 Pazartesi mesai bitimine kadar aşagidaki belgeleri Kırklareli İl Özel İdaresi Insan Kaynakları Egitim müdürlügüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanın Detayları:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=949a0cab-d9dd-4732-b13c-336a6a9d33ee

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.