Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alımı 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alımı 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alacak

Karayolları Genel Müdürlüğü 29 Şubat tarihinde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile Engelli işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Yapılan duyuruda Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinin engelli personel ihtiyacını karşılamak üzere 10 Adet engelli işçi alacak. Başvuru yapmak isteyenadayların en az Ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Alım yapılacak engelli işçiler  Zonguldak’ta 1, Trabzon’da 1,  Kastamonu’da 3 Baybur’ta 2,, Sivasta 2 ,Erzincan’da 1adet olmak üzere toplam 10 adet engelli işçi alacak. Aranılan Şartlar şu şekilde sıralanmıştır.

GENEL ŞARTLAR:

♦18 yaşını doldurmuş adaylar,
♦Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı adaylar,
♦EKPSS sınavına girmiş adaylar,
♦Doğuştan ya da sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılamada güçlükleri olan ve korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerden tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğu sağlık kurulu raporu ile durumlarını belgelendirmek,
♦İstenilen il içerisinde ikamet eden adaylar,
♦Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir
♦Mülakat sınav tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.
♦İşe alınanlar 79,03 TL. çıplak yevmiye ile işe başlatılacaktır.

ilan ile ilgili metin için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde bağımsız denetçi alımı 2016, denetçi alımı 2016 ve kamu gözetimi kurumu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.