Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karayolları Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alıyor 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alıyor 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü Açıktan Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Karayolları Genel Müdürlüğü 29 Aralık tarihinde yapmış oldugu duyuruda açıktan atama yolu ile personel alımı yapacagını duyurdu. 2016 yılında Karayollarına alınacak personeller için bazı şartlar bulunmakta genel ve özel şartları uyan personeller için ayrıca bir sözlü sınav yapılacaktır.  Karayolları Genel Müdürlüğü, mühendis, tekniker, matematikçi, şehir plancısı, mimar, istatikçi olmak üzere toplamda 62 personel alımı yapacaktır. Sınava başvuru şartları aşagıdaki gibi verilmiştir.

Genel Şartlar :
– 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları taşımak,
– 2014 yılı KPSS de KPSSP94, KPSSP93, KPSSP3 puan türlerinden (70) ve üzeri puan
almış olmak.

Özel Şartlar ve ilanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Alımı ve Kamu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.