Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alıyor 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alıyor 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü yapmış olduğu duyuruda işçi alımı yapılacağını duyurdu. Karayolları Genel Müdürlüğü 22 Mart 2016 tarihinde yaptığı açıklamada Adana karayolları genel müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 6 düz işçi alınacaktır. Başvurular 22 mart tarihinde başlayacak olup 10 gün boyunca başvurular alınacaktır. Adana Karayolları Genel Müdürlüğüne iş başvurusu yapmak isteyenler Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine başvuru yapabilecekler.

Engelli Düz İşçi olarak alınacaklarda aranacak şartlar ve açıklamalar:
1) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel
Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
2) 18 yaşını tamamlamış olmak,
3) Doğuştan ya da sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli
derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılamada güçlükleri olan ve
korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerden tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğu sağlık kurulu raporu ile durumlarını belgelendirmek,
4) EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranır.
5) Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
6) Belirtilen İl ve İlçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecektir.
7) Mülakat sınav tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.
8) İşe alınanlar 79,03 TL. çıplak yevmiye ile işe başlatılacaktır.

İlan ile ilgili tüm detaylar için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?e6b29fe3-414c-44d0-b920-9363b9d6f0e0

Bir önceki yazımız olan Kredi Ve Yurtlar Kurumu 1403 Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve İş Bilgisi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.