Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karaman Polisevi İşçi Alımı 2016

Karaman Polisevi İşçi Alımı 2016

Karaman Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı 2016

Karaman Emniyet Müdürlüğü tarafından 23 Şubat 2016 tarihinde verilen ilanda Polis evinde görevlendirilmek üzere çok sayıda işçi alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığı tarafından verilen ilanda alım yapılacak kadrolar şu şekilde verilmiştir. Bulaşıkçı, Garson, Aşçı ,Fırın Ustası ve Berber alınacağı ilan edilmiştir.

Karaman Polisevi Personel Alımı ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Devlet personel başkanlığı tarafından verilen bilgiye göre bu ilanlar 25 şubatta işkur internet sitesinden başvuruların alınacağı bilgisi verilmiştir.

Başvuru Şartları
– Türk Vatandaşı olan adaylar.
– 18 Yaşını tamamlamış olan adaylar.
– En az ilkokul mezunu olan adaylar.
– Adli sicil ve arşiv kaydı olmayan adaylar.
– Erkekler için askerlikle ilişiği bulunmamak.

İlanların tam metinlerine ulaşmak için alt kısımda verilen bağlantıları kullanabilirsiniz.

Karaman Polisevi Garson alım ilanı için tıklayınız.
Karaman Polisevi Aşçı alım ilanı için tıklayınız.
Karaman Polisevi Berber alım ilanı için tıklayınız.
Karaman Polisevi Bulaşıkçı alım ilanı için tıklayınız.
Karaman Polisevi Fırıncı alım ilanı için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK BİLGEM Proje Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde Kamuya Personel Alımı, Kariyer ve Memur Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.