Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Karadeniz Teknik Üniversitesi  yayınladığı ilanda 60 adet sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını duyurdu. Sağlık personeli olarak alımı yapılacak adaylar için öğrenim durumu olarak Sağlık meslek lisesi veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunu şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adayların 2014 yılın’da yapılmış olan KPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Başvuru alımları 02.02.2016 tarihinden itibaren başlayıp 16.02.2016 tarihi mesai saati sonuna kadar devam edecektir 17.02.2016 tarihinden itibaren yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir

Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak pdb.ktu.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

İlanın detayları:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?757fc21d-c07d-4ce8-80c7-86cfad0cd831

Bir önceki yazımız olan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 67 İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Işçi, İşçi Alımı ve kıyı emniyet genel müdürlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.