Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karacasu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Geçici Sözleşmeli 5 Personel Alım İlanı

Karacasu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Geçici Sözleşmeli 5 Personel Alım İlanı

İşin Süresi: Belirli Süreli Sözleşmeli

İstenilen İş Gücü Süresi: 6 ay

Kadro Unvanları: Geçici Sözleşmeli Personel (4 Bayan ve 1 Erkek Personel)

1 – ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

A) GENEL ŞARTLAR

1 – Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2 – Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

3 – 25 – 45 yaş arasında olmak

4 – Erkekler için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

5 – Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sınırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

6 – Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

7 – Adli sicil kaydı bulunmamak.

9 – Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.

B) ÖZEL ŞARTLAR

I. Geçici Personel Alımı İçin Özel Şartlar:

a.       Karacasu ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

b.      Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

c.     Yaşlı, hasta bakımı ve ev temizliği konusunda yeterli tecrübe, bilgi ve yeteneğe sahip olmak.

d.   Erkek aday için en az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak.

 

C) YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLERE AİT GENEL BİLGİLER

a.      Alınacak personellere net asgari ücret tutarında ödeme yapılacaktır.

b.    Geçici personeller proje süresi boyunca hafta içi her gün Vakfımız tarafından belirlenmiş yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın evlerine giderek gerekli temizliklerinin yapılması, evde yemeklerinin yapılması gibi iş ve işlemleri yapacaklardır. Ayrıca Vakıf Başkanı ve Vakıf Müdürü tarafından verilen görevleri yerine getireceklerdir.

2 –ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER

“Adayların Vakıf Müdürlüğüne Teslim Etmeleri Gereken Belgeler”

a.       Özgeçmiş ve varsa iş deneyim belgesi

b.       Nüfus cüzdanı ve nüfus kayıt örneği

c.       Diploma veya mezuniyet belgesi

d.        Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

e.        Adli sicil belgesi

f.       Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf

g.      Erkek adaylar için B sınıf sürücü belgesi

h.       Çalışmaya engel olmayacağını gösteren sağlık raporu (Sadece işe alınacak adaylardan istenecektir.)

 

3– MÜLAKATA BAŞVURU VE MÜLAKATA İLİŞKİN BELGELER

a.      Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte 17.06.2015 – 26.06.2015 tarihleri arasında son gün olan 26.06.2015 tarihi mesai bitimi olan saat 17:30’ a kadar Karacasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına (Hükümet Konağı Kat:2 KARACASU/AYDIN) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

b.     Başvuru sırasında kurumumuz tarafından adayların belgeleri inceledikten sonra eksik belgesi olanlar veya aranan niteliklere uymadığı tespit edilenlerin (Örn; Ehliyeti olmayanlar, askerlikle ilgili ilişkisi devam edenler vb.) başvuruları kabul edilmeyecektir.

c.    Tüm adaylara evraklar kontrol edilip teslim alındıktan sonra vakıf personeli tarafından  “Evrak Teslim Alındı Belgesi” verilecektir.

d.    Mülakat tarihi, adaylara daha sonra Vakfımız tarafından bildirilecektir.

e.    Evrak vb. eksiği olmayıpta mülakata hak kazanan adayların listesi 29.06.2015 tarihinde Karacasu SYDV’nın ilan panosunda ve Kaymakamlığımız sitesinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca tebliğ yapılmayacaktır.         

f.    Vakfımız personel alıp almamakta veya ilana çıkılan personelin bir kısmını almakta serbesttir.

g.      Gerçeği aykırı beyanda bulunan veya gerekli şartları taşımadıkları sonradan anlaşılanlar mülakatı kazanmış ve göreve başlatılmış olsalar dahi başvuruları iptal edilir ve görevlerine son verilir. Bu yüzden hiçbir hak ve alacak talep edemezler.

4 – BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

a) Proje kapsamında Belirli Süreli Geçici Sözleşmeli personel olarak yapılan başvurular Karacasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetince değerlendirilecektir.

b) Adayların evrakları üzerinden yapılan kontrollerde istenilen pozisyon için şartları uygun olmayan ya da yanlış beyan verdiği tespit edilen adaylar tutanağa bağlanarak başvuruları kabul edilmeyecektir.

c) Adaylar Vakfımız Mütevelli Heyeti tarafından genel kültür, genel yetenek, vb. hakkında sözlü sorular şeklinde yapılacak, adaylar değerlendirilirken kişilik özellikleri, liyakat, uygun biçimde giyinme, kendini ifade etme yeteneği, algılama yeteneği, özgüven, yaşlı, hasta bakımı ve ev temizliği konusunda yeterli tecrübe, bilgi ve becerisi vb. gibi özellikler dikkate alınacaktır.

d) Mülakattan sonra işe alınacak personeller için Vakıfların belirli süreli sözleşmeli personel ile ilgili EK-(III/B)‘de yer alan sözleşme örneği kullanılarak sözleşme yapılır.

 

e) Verilen süre içinde başvurmayan, başvurusu kabul edildikten sonra görevine başlamayan ya da aranılan şartları taşımadığı sonradan anlaşılanların sözleşmeleri iptal edilecektir.  

f) İşe başlayan geçici sözleşmeli personelin 6 aylık proje süresi içinde işini yapmaması, görevini aksatması gibi durumlarda Vakfımız Mütevelli Heyeti tarafından iş sözleşmesi proje süresi dolmadan sözleşmeyi ihbarsız ve tazminatsız feshetme hakkına sahiptir.

 

MÜRACAAT YERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Müracaat Yeri : Karacasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı

Kurum Adı       : Karacasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı

İrtibat Telefon:  0256 441 27 14

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.