Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karacadağ Kalkınma Ajansı 5 Personel Alacak 2016

Karacadağ Kalkınma Ajansı 5 Personel Alacak 2016

Karacadağ Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Karacadağ Kalkınma Ajansı yaptıgı açıklamaya göre 5 adet personel alımı yapacagını duyurdu. Alım yapılacak Personel sayısı 5 olarak belirtildi alımı yapılacak personellerden 1 İç Denetçi, 3 Uzman personel, ve bir adet Destek personeli alıncaktır. Her bir personel için farklı öğrenim durumları belirtilmiştir. Sizde bu ilanı inceleyerek Karacadağ Kalkınma Ajansı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Uzman personel için branşlar aşağıdaki gibidir:
(Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Ziraat Mühendisliği, Şehir Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Harita, Harita Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak)

Destek personeli için branşlar aşağıdaki gibidir:
 (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Sistem Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak) Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın merkezi Diyarbakır İli olup, Ajans’ın faaliyet alanını Diyarbakır ve Şanlıurfa İlleri oluşturmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olan adaylar Ajansın iş yükü dikkate
alınarak bu illerden, Ajans’ın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

İlanın Detayları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Harran Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alıyor 2016 başlıklı makalemizde 2016 Hemşire Alımı, Harran Üniversitesi İş İlanları 2016 ve Harran Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.