Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Alımı 2016

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Alımı 2016

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Astsubay Alımı 2016

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Astubay Alım için ilan yayınladı. Kara Kuvvetleri Komutanlığının astsubay ihtiyaçları doğrultusunda personel temin komutanlığ tarafından Astsubay alım ilanı yayınladı. Alım yapılacak Astsubaylar Muvazzaf yani sözleşmeli olarak istihdam edileceklerdir. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Astubay alımları için bazı özel ve genel şartlar belirlemiştir. Sizde Kara Kuvvetleri Komutanlığın da çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyiniz.

(a) Muvazzaf astsubaylar için;
01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla dört yıl ve daha fazla süreli yüksek öğretimi bitirenler için 27 yaşını bitirmemiş (01 Ocak 1989 ve daha sonraki doğumlular) olmak, daha az süreli yüksek öğretimi bitirenler için 25 yaşını bitirmemiş (01 Ocak 1991 ve daha sonraki doğumlular) olmak.
(b) Sözleşmeli astsubaylar için;
01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla dört yıl ve daha fazla süreli yüksek öğretimi bitirenler için 27 yaşını bitirmemiş (01 Ocak 1989 ve daha sonraki doğumlular) olmak, daha az süreli yüksek öğretimi bitirenler için 24 yaşını bitirmemiş (01 Ocak 1992 ve daha sonraki doğumlular)
olmak.
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Astsubay Alımı 2016 yılında başvurmak isteyenler için alt kısımda yayınlanmış olan başvuru klavuzunu detaylı şekilde inceleyiniz.Kara Kuvvetleri Komutanlığının www.kkk.tsk.tr/PersonelTemin/Pertem.aspx genel ağ adresindeki ön başvuru formunu doldurarak çevrimiçi (online) olarak yapacaklardır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde doĞaka, doĞaka eleman alımı 2016 ve doĞaka iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.