Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kamu Gözetimi Kurumu Denetçi Alımı 2015

Kamu Gözetimi Kurumu Denetçi Alımı 2015

Kamu Gözetimi Kurumu Denetçi Alımı 2015

Kamu Gözetimi Kurumu  personel alımı yapıyor. Kamu Gözetimi Kurumu  bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Kamu Gözetimi Kurumu personel alıyor. Sizde Kamu Gözetimi Kurumu bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Şartları:
Başvuruda bulunmak isteyenlerde Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olanlar başvurabilir.

Sınav Hakkında:
Sınava girecek olan kişiler girecekleri her sınav konusu için 150 TL para yatırmalılardır. Ödemeler internet üzerinden on-line olarak yapılabilecektir.

Sınav ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, internet üzerinden kılavuzumuzu inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirler.

Detaylar için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.