Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanı 2016

Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanı 2016

Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanı

Kamu Gözetimi Kurumu, personel alımı için ilan yayınladı. Kamu Gözetimi Kurumu personel ihtiyaçları doğrultusunda Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçilik Sınavı ile personel alınacaktır. Müracat etmek isteyen adaylar 7 Mart itibari ile başvuru yapabilecekler. Son başvuru tarihi ise 18 Mart 2016 tarihidir. Başvurular, internet üzerinden “http://www.kgk.gov.tr” internet sitesinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması ile yapılacaktır.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI

Sınava; Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olanlar başvurabilir.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Et ve Süt Kurumu İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde engelli alımları 2016, engelli işçi alımları 2016 ve Et ve Süt Kurumu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.