Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Jandarma Genel Komutanlığı Astsubay Alım İlanı 2016

Jandarma Genel Komutanlığı Astsubay Alım İlanı 2016

Jandarma Genel Komutanlığı Astsubay Alım İlanı 2016

Merhaba değerli okurlarımız, Ülkemiz’de Polis kuvvetlerinin olmadıgı tüm bölgelerde kolluk kuvveti olarak görev yapmakta olan ve içişleri bakanlıgına bağlı olarak görev yapan Jandarma Genel Komutanlıgına Astsubay alınacaktır. Üniversiteyi bitirmiş veya üniversite öğrenimi gören öğrencilerinde başvurabulunacagı sınav için, Bazı şartlar ve kriterler belirlenmiştir. Başvuru için belirlenen şartlar alt kısımda verildigi gibidir.

Genel Koşullar:
a. T.C. vatandaşı ve erkek olmak,
b. Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa ve zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adlî sicilden çıkartılmış olsa bile, bir suçtan hükümlü veya soruşturma altında olmamak,
c. Tutum ve davranışları ile yasa dışı görüşleri benimsememiş, bu gibi faaliyetlerde bulunmamış olmak,
ç. Yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmış olmak,
d. Herhangi bir bayanla nikâhsız yaşamamak,
e. Daha önce çalıştığı kurum veya kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak,
f. Adli sicil müdürlüğü, ilgili Cumhuriyet Savcılığı ve kayıtlı olduğu yerli askerlik şubelerinden temin edilecek belgelerde; bakaya veya yoklama kaçağı olarak aranmaması veya bu suçlardan soruşturma altında olmamak veya para cezasına çevrilse dahi bu suçlardan ceza almamak,
g. Hakkında “Yedek Subay Olamaz” kararı bulunmamak,
ğ. Düzenlenecek yüklenme senedinde belirtilen miktarda tazminatı ödeme gücüne sahip müteselsil kefil göstermek,
h. Yapılacak sınavlarda başarılı olarak belirlenen kontenjan içerisinde yer almak,

Tüm Detaylar için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan AFAT 25 Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Afet Ve Acil Durum Başkanlığı Personel Alımı, İş İlanları 2016 ve işinolsa hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.