Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı 2016

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı 2016

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Yazılım Geliştirme Yöneticisi,Nitelikli yazılımcı, B Nitelikli Yazılımcı, C Nitelikli Yazılımcı, ve Dokümantasyon personeli alıyor. Sizde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR (NİTELİKLER):

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak, b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

Ayrıntı Ve İlanın Detayları:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?2613873c-1074-4de8-aef6-adc1b221d41b

Bir önceki yazımız olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı AB Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde AB Uzman Yardımcılığı sınavı, AB Uzman Yardımcısı Alımı ve Avrupa Birliği uzman yardımcısı başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.