Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İstanbul Üniversitesi 7 Adet Bilişim Personeli Alıyor 2016

İstanbul Üniversitesi 7 Adet Bilişim Personeli Alıyor 2016

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016

İstanbul Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. İstanbul Üniversitesi  bünyesinde boş olan bilişim personeli kadrosunda istihdam edilmek üzere 7 Adet sözleşmeli olarak çalıştırılacak bilişim personeli alınacaktır. Bilişim personelleri için istenilen nitelik ve şartları yerine getiren adaylar bu ilanlara aşagıda belirtilen başvuru şekli ve istenen belgelerle birlikte alt kısımda verilen başvuru tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir.

BAŞVURU ŞEKLİ, BELGELER, YERİ TARİHİ

Başvurular, 23.03.2016 ile 20.04.2016 tarihleri arasında http://www.istanbul.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, 20.04.2016 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Beyazıt/İSTANBUL adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır (Anılan tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir).

İlan ile ilgili tüm detaylara alt kısımdaki verilen bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?f98912d6-0e6c-4545-879d-b953d2e19376

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Teknik Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde bilişim personeli alımı 2016, İstanbul teknik Üniversitesi bilişim personeli alımı ve İstanbul teknik Üniversitesi bilişim personeli alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.