Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016

İTKİB Personel Alımı 2015

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri personel alımı yapıyor. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri bünyesinde bulunan açık kadrolar için personel alınacaktır. Alım yapılacak kadro sayısı olarak 21 adet kişi alacağını duyuran İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri iş ilanına başvurmak isteyenler için hazırladığımız makalemizi inceleyebilirsiniz.

2 Şubat 2016 tarihinde yayınladığı ilanda İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri bünyesinin personel ihtiyaçları doğrultusunda açık kadrolara personel alımı yapacağını duyurmuştur. Alım yapılacak kadroların 11 adeti Uzman yardımcısı olarak 10 adeti ise Memur olarak alınacaktır. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri tarafından alınması planlanan personel ve memurlar birlik tarafından yapılacak sınav sonrası mülakat ile birlikte işe alınacaklardır. Bu ilana başvuru yapmak isteyenler için bazı şartlar belirlenmiştir şimdi dilerseniz başvuru şartlarını inceleyelim.

GENEL NİTELİKLER:

– Bay adaylar için Askerlik görevini yapmış olan adaylar,

– 18 yaşını doldurmuş olan adaylar,

– 35 yaşını geçmemiş  olan adayar,

– Adli sicil kaydı olmayan adaylar,

– T.C. Vatandaşı olan adaylar,

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri personel alımı iş ilanları 2016 yılı için başvuru şartlarından bazıları bu şekilde tam bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM) Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde kamu personel alımları 2016, Kamuya Personel Alımı ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.