Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İstanbul 3. Havalimanı İş Başvurusu 2017

İstanbul 3. Havalimanı İş Başvurusu 2017

İstanbul 3. Havalimanı Personel Alımı İş Başvurusu

2018 yılında açılması beklenen İstanbul 3. Havalimanı beraberinde yeni bir iş potansiyeli de doğurdu. En büyük havalimanlarından biri olarak projelendirilen yeni havalimanı, buraya başvuru yapmak isteyen kişilerin de dikkatini şimdiden çekmiş durumda. İnşaatı devam eden ve sonlanması beklenen havalimanı hem turizm hem de ekonomi bakımından ciddi bir canlanma getireceğe benziyor.

Yeni Havalimanı İçin Başvurular Nereye Yapılır?

Havalimanı tamamlanmadığı için 2017 iş başvuruları yapmak isteyenlerin şu an beklemede kalmaları önerilir. İnşaatın tamamlanması için gerekli teknik ekip dışında hizmet bölümleri için personel alımları şu an yapılmamaktadır. Ancak 2018 yılında 3. Havalimanı iş başvurusu yapılması önerilir. Başvurularınızı internet üzerinden ve havalimanının iç bölümlerinde yer alan mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin yer hizmetleri için başvuru yapmak istiyorsanız, firmanın internet adresine cv gönderebilir, ayrıca yine internet üzerinde yer alan Kariyer Net, Yeni Bir İş gibi platformlardan işleri takip edebilirsiniz.

Hangi Sektörler İçin Başvuru Yapılabilir?

Havalimanı içerisinde müşterilere yönelik hemen her sektörden bölümü bulmak mümkündür. Gıda, kozmetik, giyim, aksesuar satış noktaları dışında havalimanının alt yapısı için de ayrıca kapsamlı bir personel çeşitliliği görülür. Yani çok geniş kapsamlı bir uygulamadan bahsetmek de mümkündür. Hangi bölüm için başvuru yapacağınıza karar vererek siz de avantaj sağlayabilirsiniz. Havalimanları kurumsal yapısı nedeniyle oldukça sistemli bir çalışma üzerinden varlığını devam ettirmektedir. Hem kendi iç yapısında hem de bağlantılı olduğu uluslararası firmalarla organize biçimde çalışmalarını sürdürür. Uzun vadede çalışabileceği kurumsal bir iş arayışı içinde olanların bu fırsatı değerlendirmeleri önerilir. Her departman için başvuru şartlarını firmaları internet üzerinden takip ederek bulabilirsiniz. Mağaza içi çalışanlarda yabancı dil şartı olabileceğini de 3. Havalimanı personel alımı başvurusu için değerlendirmeniz önerilir.

Bir önceki yazımız olan Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı başlıklı makalemizde kpss, Personel Alımı ve Sözleşmeli Personel hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İstanbul 3. Havalimanı İş Başvurusu 2017 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.