Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Isparta İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2015

Isparta İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2015

Isparta İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı

Isparta İl Özel İdaresi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli Personel alıyor. Sizde Isparta İl Özel İdaresi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SINAVIN AMAÇ VE KAPSAMI

İdaremizin ihtiyaç duyduğu Mühendislik branşlarında; 5302 sayılı İl Özel İdare Kanunu’nun 36.maddesinin 3’üncü fıkrası ve 5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesinin 3’üncü fıkrası hükümlerince tam zamanlı sözleşmeli

2 Adet İnşaat Mühendisi – 1 Adet Çevre Mühendisi Olmak üzere toplam 3 Teknik personel istihdam edilecektir.

Giriş Sınavı; sözlü / mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü sınavda; Adayların mesleki, genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı da göz önünde bulundurulacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI:

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2.2) Üniversitelerin “ÜNVANI İLE İLGİLİ” bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak, 2.3) 2014 yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS –B grubu KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, İnşaat Mühendisi : Lisans seviyesinde ilgili fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. MEB’den onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak, Çevre Mühendisi :Lisans seviyesinde ilgili fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirme İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünden Çevre Görevlisi Belgesine sahip olmak. MEB’den onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak,
2.4) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
2.5) Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,
2.6) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
2.7) Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
2.8) Son 1 yıldır Isparta’da ikamet ediyor olmak.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız..

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.