Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İş Bankası Personel Alımı 2017

İş Bankası Personel Alımı 2017

İş Bankası Personel Alımı İlanları

İş Bankası, geniş şube ağıyla önemli bir iş alanı yaratan bankalardan birisidir. Belirli dönemlerde personel alımları yapan banka, İnternet sitesi üzerinden başvuruları duyuruyor. Üniversitelerin 4 yıllık programlarından mezun olan ya da son sınıfta bulunan kişiler başvurularını yapabilirler. İş Bankası 2017 yılı içerisinde son olarak Temmuz ayında alım yaptı. Şu sıralarda ise yapılan sınavın sonuçları adaylara duyuruluyor. Toplamda 17 farklı şehre memur alımı yapan İş Bankası, yazılı ve sözlü sınav aşamalarıyla adayları ilgili kadrolara yerleştiriyor.

İş Bankası Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası üzerine yapacağınız personel alımı başvuruları direkt olarak İnternet üzerinden yapılıyor. Bu başvuruyu yapabilmek için öncelikle TC kimlik numarası ve size verilen bir şifre ile sisteme girerek özgeçmiş bilgilerinizi kaydetmeniz gerekiyor. Özlük bilgilerini sisteme kaydetmeyen kişiler bu başvuruları yapamaz. Başvuru yapabilmek için bankadan gerekli sınav ücretini de yatırmanız gerekiyor. Ardından İnternet üzerinden başvuruyu yapabilirsiniz. Bunun ardından banka sizi ilgili şehirlerdeki merkezlerde sınava alır.

İş Bankası Personel Alımı Şartları Nelerdir?

İş Bankası personel alımı ile ilgili pozisyona göre belirlenen şartlar değişiklik gösteriyor. Ancak değişmeyen genel şartlar TC vatandaşı olmak, 4 yıllık programdan mezun olmak ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmamaktır.

İş başvurularında ilgili pozisyona göre belirlenen yaş sınırı farklılaşıyor. Ancak genel olarak 1987’nin altındaki kişiler iş başvurularına katılamıyor. İlgili iş alanlarına göre belirlenen kriterler de değişebilir. Örneğin uzman yardımcılığı kadrosu ile gişe görevlisi kadrosu arasındaki şartlarda değişkenlik oluyor. Tüm bu şartlar için sitenin resmi adresinden yapılan duyuruları takip edebilirsiniz.

İş Bankası 2018 Yılında Alım Yapacak mı?

İş Bankası Personel Alımı 2018 yılı itibariyle yeni açılan şubeler düşünüldüğünde devem edecektir. Temmuz ayında yapılan son alımdan sonra bu yıl içerisinde İş Bankasının başka bir alım yapıp yapmayacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. Bankanın personel alımlarını takip etmek için en güvenilir kaynak resmi sitesidir. Alım duyuruları yalnızca İş Bankası resmi adresinden duyurulur.

İş Bankası Sınavları

İş Bankası personel sınavları iki aşamalı olarak yürütülüyor. İlk aşamada adaylar yazılı sınava giriyor. Bu sınavdan gerekli puanı alan adaylar banka tarafından ikinci aşama olan sözlü mülakata çağrılıyorlar. Her iki aşamadan da yeterli puanı alan adaylar işe alınıyor.

Bir önceki yazımız olan İstanbul 3. Havalimanı İş Başvurusu 2017 başlıklı makalemizde İş Başvurusu, istanbul 3. havalimanı ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İş Bankası Personel Alımı 2017 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.