Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mart 2017, Salı

Irak İş İlanları İşçi Alımı 2017

Irak İş İlanları İşçi Alımı 2017

2017 Irak İş İlanları İşçi Personel Alımı

Irak, 2017 yılında yurt dışında çalışmak isteyen Türklerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Özellikle inşaat sektöründe çalıştırılmak üzere her yıl binlerce Türk, Irak’a çalışmaya gitmektedir. 2017 yılında da başta Türk firmaları olmak üzere birçok firma Irak’ta çalışma üzere işçi alımı gerçekleştirecektir. Siz de 2017 Irak işçi alımı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

2017 Irak İşçi Alımı Şartları

Firmalar işçi alımlarında belirli şartlar istemektedir. Bu şartları taşıdığınız takdirde başvurularınızın olumlu sonuçlanma ile Irak’a giderek çalışma fırsatı yakalayabilmektesiniz. Her firma farklı şartlar isteyebilmektedir. Bazı firmalar tecrübeli eleman isterken bazı firmalar yetiştirilmek üzere personel arayışına girebilmektedir. Bu anlamda Irak iş ilanları 2017 yurtdışında çalışmak isteyen vatandaşlarımız için oldukça avantajlı imkânlar sunabilmektedir. Komşu ülke olmamız nedeniyle gelişmiş dış ilişkilerimiz sayesinde Irak için vize ve çalışma işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz.

Irak 2017 de Hangi Sektörlere İşçi Alınacak?

Irak, yakın geçmişte geçirmiş olduğu savaştan sonra büyük bir yıkım yaşamıştır ve bu yıkımın etkilerini hızla sarmaya çalışmaktadır. Savaştan dolayı birçok sektörde çalıştırılacak personel bulmada sorun yaşanmaktadır. Bu aşamada özellikle komşu ülke olması nedeniyle ülkemizden birçok kişi birçok alanda çalışma şansı yakalamıştır. Özellikle inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan personel için Türkiye’den birçok kişi inşaat sektörünün birçok alanında çalışmak üzere Irak’a gitmektedir. İnşaat sektörünün yanında sanayi alanında da ülkemizden yoğun bir şekilde kalifiye eleman Irak’ta çalışarak güzel paralar kazanma imkânına sahip olabilmektedir. Bunun yanı sıra gıda ve tekstil sektöründe de Türk vatandaşları bu ülkede geniş bir istihdam olanağı bulabilmektedir.

Siz de bu ülkede çalışmayı düşünüyorsanız Irak işçi alımı 2017 ilanlarını takip ederek Irak’ta çalışma imkânını yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banka Personel Alımları 2017 başlıklı makalemizde banka eleman alımı ilanları 2017, banka personel alımı alımları 2017 ve banka personel alımları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Irak İş İlanları İşçi Alımı 2017 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Veysi Duruk diyor ki:

  bende yurt dışında çalışmak istiyorum mobilya imalat montaj sektöründe çalışıyorum usta branşın dayım mesajınızı bekliyorum

 2. Emre diyor ki:

  Merhaba Adım Emre 27 Yasındayım Pogaca Ustasıym / Muhasebe / Bilgisayar / Ark Kaynagı / Levha Kalite Kontrol Operatöruyum İşe İhtiyacım var Bilginize Arz Ederım ..

 3. Rasim Can ŞEHİRLİ diyor ki:

  CIVIL ENGINEER

 4. İbrahim diyor ki:

  Kalıp ustasıyım 5 yıldır inşaat sektöründe çalışıyorum Askerlik görevimi yaptım hiç bir engelim yok yurt dışında çalışmak istiyorum

 5. Ali temel diyor ki:

  Selamin aleyküm ekibimle birlikte mermer taş işinin döşeme yapıştırma mekanik vb gibi işleri yapıyoz yurtdışı tecrübemiz var düşünğrseniz

 6. Yasin diyor ki:

  Kalıpçı ustasıyım purejem var

 7. FUAT TUIRAN diyor ki:

  Merhabalar Ben FUAT TURAN İnce İşler Formeni Olarak 20 Yıl Tecrübelerim Vardır. İnce İşler Formenliği Veya Saha Formeni Olarak İş Aramaktayım.
  Çalışmış Olduğum. Firmalarım Ektedir. Türk Ve Özbek Ekibim Vardır.

  RÖNESANS HOLDİNG : Moskova Mozayika Avm Projesi
  RÖNESANS HOLDİNG : Kongre Merkez Binası Projesi
  RÖNESANS hOLDİNG : Ankara Cumhurbaşkanlık Sarayı Projesi
  RÖNESANS HOLDİNG : Ankara Mit Projesi Mokap İşleri
  RÖNESANS HOLDİNG : Kayseri Abdullah Gül Müze Restarasyonu Projesi
  SUMMA TURİZM : Rusya Krasnodar Krayvaya Balinitsa Projesi
  YÜKSEL İNŞAAT : Özbekistan TaşhkenT İtec Projesi + Oteller +Banka Projeleri
  YÜKSEL İNŞAAT : Kazakistan Almaata Banka Ve Otel Projesi

  Sizden İstek Talebim Bundan Sonraki Projelerimde Size Hizmet Vermekten. Ve Sizinle Çalışmaktan Gurur Duyarım.SAYGILARIMLA
  İLETİŞİM ADRESİM
  Cep :
  Email : [email protected]
  Gmail : [email protected]

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.