Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İnşaat Firmaları Yurt Dışı Eleman Alımı 2015

İnşaat Firmaları Yurt Dışı Eleman Alımı 2015

İnşaat Firmaları Yurt Dışı Eleman Alımı 2015

Merhaba değerli okurlarımız Türk şirketleri yurt içi ve yurtdışında bir çok projeye imza attı ve dünya çapında projeler yapmaya devam etmekteler. Yurt içinde tümillerde ve yurt dışında Suudi Arabistan, Irak, Rusya, Cezayir, Almanya, Afganistan, Ukrayna, Libya, Türkmenistan, Dubai gibi bir çok ülkede büyük projeler inşaa eden Türk İnşaat firmaları diğer taraftan da bu sadeye binlerce kişiyi personel alımları kapsamında iş sahibi yapıyor. bu sene içerisindede da yeni eleman ve işçi alımı yapmaya devam edecekler.

YURTDIŞI VE YURTİÇİ ELEMAN – İŞÇİ ALIMI YAPAN TÜRK FİRMALAR
Birçok inşaat firması personel alımı yapıyor tabiki ama bunlardan bazıları şirket olarak büyük ölçeklere ulaştıkları için personel ve işçi alım sayıları binlerle ifade ediliyor.  inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alımı yapan dev firmaların başında DUMANKAYA, AĞAOĞLU, KULLAR, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT geliyor. İnşaat alanında en fazla işçi-personel alımı yapılan şehir ise İstanbul.

İNŞAAT FİRMALARINDA ALIM BRANŞLARI NELER?
İnşaat projelerinde yani sahada çalışan sınıfı geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Firmaların şantiyeler için en fazla alım yaptıkları elemanlar şöyle: ŞANTİYE ŞEFİ, ŞANTİYE ŞEF YARDIMCISI, İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ, HARİTA MÜHENDİSİ, TOPOGRAF, MAKİNE MÜHENDİSİ, ATÖLYE ELEMANI, MUHASEBE ELEMANLARI, SATINALMA UZMANI, ŞOFÖR, TEKNİSYEN, TEKNİKER, OPERATÖR, BOYACI, SIVACI, DEMİRCİ VE LODER OPERATÖRÜ…

İNŞAAT FİRMALARI İŞ İLANLARI, PERSONEL ALIMI ve İŞ BAŞVURUSU
İnşaat firmalarının personel ve işçi alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmaların gerek web siteleri üzerinden, gerek iş ilanları yayınlayan insan kaynakları portalları üzerinden ve gerekse işkur sayfaları üzerinden firmaların ilanlarına ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu yapabilir veya açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirler.

ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

BULUT İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

LİMAK İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Fİ YAPI ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

RÖNESANS İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

UKRA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

AĞAOĞLU İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
2015 Yurtdışı Eleman Alımı / İnşaat Firmaları 2015 İşçi Alımı

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. hakan dedi ki:

    Ben her işi yapan bir hustayim ve bunun için uzay çatı pırasa demir doyurmak ve bek çok meleğim var sadece almanyada ve rüyada çalışırım back a üye olmaz numaram 05426420176

  2. Ahmet dedi ki:

    Tlf ahmet ulucay ailemli vizesiz kalici valismak istiyorum formen ve kalipciyim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.