Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İnönü Üniversitesi 54 Adet Hemşire Alıyor 2016

İnönü Üniversitesi 54 Adet Hemşire Alıyor 2016

İnönü Üniversitesi 54 Adet Hemşire Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. İnönü üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 54 adet sözleşmeli hemşire alımı yapılacaktır. Alınacak personellerin 2014 yılında yapılmış olan KPSSP 3 sınav sonuçlarına göre alımlar yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olma şartı aranacaktır.

ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR
1. Türk vatandaşı olmak.
2. 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.
5. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)

İlan Metni :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?d6442486-e3e3-4d89-86b8-88d797bf330c

 

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi 40 Hemşire Alımı Yapıyor 2016 başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi, hemşire ve Hemşire Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.