Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İETT Personel Alım İlanı 2016

İETT Personel Alım İlanı 2016

İETT Personel Alımı 2016

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurdu. İETT Genel Müdürlüğü 2016 yılı personel ihtiyaçlarını karşılamak için sözleşmeli olarak personel alımı yapacaktır.

20 ocak 2016 tarihinde vermiş olduğu ilanda 5 adet Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak adayları yazılı ve sözlü sınava tabi tutacak olan İETT ayrıca bu adayların 2014 ve 2015 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında A gurubu (KPSSP 49) yada (KPSSP 63) bölümünden 70 ve daha fazla puan almış olması gerekmektedir.

Sınav Şekli :
Sınav yazılı ve sözlü olarak iki aşamada yapılacaktır.
Yazılı Sınavın Yapılacağı Yer, Tarih ve Saati: Yazılı sınav 06 Mart 2016 tarihinde saat 09.30’da İETT Genel Müdürlüğü Kâğıthane Garajında Bulunan İETT Sosyal Tesislerinde (Poligon Deposu Silahtarağa Cad. Kağıthane/İstanbul) yapılacaktır.

İlanın Detayları için Tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Dika Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 2016 DİKA personel alımı, Batman DİKA Personel alımı ve Batman personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.