Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 36 Adet İşçi Alıyor 2016

Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 36 Adet İşçi Alıyor 2016

Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 36 Adet İşçi Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Eskişehir’de bulunan 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 36 adet işçi alımı yapacagını duyurdu. Alınacak işçi sayısı 36 adet verilmiş olup Lise ve Üniversite mezunları başvuruda bulunabilecekler. 36 kişilik kadroda 6  adet mühendis 30 Adette Motor teknisyeni olarak alım yapılacak olup Teknisyen olaran başvuruda bulunacaklar Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Çok Programlı Meslek Lisesi, Teknik ve Anadolu Liselerini bitirenlerde başvuruda bulunabilecekler.

1. 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen mesleklerde hizalarında belirtilen miktar kadar daimi işçi alımı yapılacaktır.
2. 2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olacaktır.
3. İlan yönetmelik gereği il düzeyinde verilmiş olup, ilana ESKİŞEHİR il ve ilçelerinde ikamet edenler başvuruda bulunabilecektir.
4. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.
5. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Batman Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı başlıklı makalemizde Batman İş, Batman İş İlanları ve Batman Üniversitesi Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 36 Adet İşçi Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Gökmen dedi ki:

    İşkur Sitesinden başvuru yapamadım yardımcı olurmusunuz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.